VENKOVNÍ STÍNĚNÍ

Předokenní rolety MINIROL

V provedení pro dodatečnou montáž ale i do nově stavěných objektů z využitím prostorů v překladu nad oknem. Rolety se vyrábí z hliníkových slitin, lamely vlastní rolety jsou vypěněné PÚ pěnou. Předokenní rolety získávají stále větší oblibu pro svoje vlastnosti jako je úspora energií při vytápění, v létě ochrana před horkem a neméně i ochrana před hlukem a ochrana majetku.

Součástí rolety mohou být i integrované sítě proti hmyzu. Rolety se dodávají prakticky v jakékoliv barvě dle přání zákazníka.

Ovládání rolet je možné ručně tj. popruhem, šňůrou nebo klikou a samozřejmě elektromotorem vč. dálkového ovládání časových spínačů, slunečních čidel atd.

Na všechny rolety Minirol poskytujeme záruku 5 let.

Předokenní rolety MINIROL

Screenové rolety MINIROL

Screenové rolety jsou v podstatě obdobou předokenních rolet namísto pancíře z hliníkových lamel je použita specielní tkanina i tyto rolety se vyrábí v několika provedeních s možností i umístění do překladu a současně splňují i funkci sítě proti hmyzu. Možnosti barevného provedení a způsob ovládání je prakticky totožný s předokenními roletami. Výhodou je menší nábal látky.

Na všechny rolety Minirol poskytujeme záruku 5 let.

Screenové rolety MINIROL

Markýzy a zastínění pergol

Slouží k ochraně teras zimních zahrad a pergol. Jsou dodávány v klasickém tak i kazetovém provedení samozřejmě ve velkém výběru barev konstrukcí i látek. Ovládání od manuálního po elektrické vč. možnosti dálkového ovládání a čidel slunce vítr.

Markýzy a pergoly

Venkovní žaluzie

Jsou prvkem stínící techniky kde je velmi dobrá možnost regulace světla. Montáž je možné provést jak do prostoru vytvořeného v překladu tak i jako dodatečnou montáž, lamely se vyrábí z převážně z ocelového plechu v různých šířkách a tvarech lamel v široké barevné škále. Ovládání  je samozřejmě možná tak jako u rolet od manuální až po motorické s automatizací.

Venkovní žaluzie