GARÁŽOVÁ VRATA

Garážová vrata Minirol

Ideálním řešením uzavření garáže jsou rolovací vrata Minirol svoji jednoduchou konstrukcí a minimálním nárokem na prostor. Instalace vrat je možná bez jakýchkoliv stavebních úprav. Je možné je použít nejen na privátní použití, ale i jako uzavření výrobních hal, skladů atd.

Rolovací vrata se navíjejí pomocí motoru buď do boxu nebo volně. Lamely jsou vedeny ve vodících lištách. Boxy jsou z hliníkového nebo ocelového plechu vodící lišty převážně z hliníku vlastní lamely jsou u privátních vrat hliníkové vypěněné u PU.

Ovládání motoru vrat je možné jak vypínači s uzamykáním tak dálkově radiovými ovladači současně je možné dodání bezpečnostních prvků jako jsou fotobuňky bezpečnostní lišty výstražné majáky atd.

Garážová vrata Minirol

Sekční vrata

Sekční vrata jsou sestavena s panelů z ocelového plechu s polyesterovým nástřikem. Vrata zajíždějí ve vodících ližinách pod strop garáže ovládání je možné jak ruční tak i elektromotorem.

Sekčná vrata

Pohony vjezdových bran

Vjezdové brány jak křídlové, tak i posuvné vyráběné buď z ocelových nebo hliníkových profilů lakované do požadovaných barev. Motorový pohon je samozřejmě spojit s garážovými vraty tak aby mohlo být použito společné ovládání.

Pohon vjezdové brány